top of page

 

HAKKIMIZDA

 

AutoFox Kimdir?

 

“Oto Yenileme Sektörü” tamir tekniklerinin geleneksel tamir metotlarına göre aracın orijinalliğini korumayı amaçlayan çok daha hızlı ve ucuz olma avantajları tüketici kesiminin ve sigorta şirketlerinin yoğun ilgisini çekmektedir.

 

Auto Fox “Oto Yenileme Sektörü”nde konusunda uygulama tekniklerini ve yüksek teknoloji malzeme ve ekipmanlarını kurumsal hizmet standartları ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile tüketiciye sunmayı amaçlayan bir Türk markasıdır.

 

Auto Fox Oto Yenileme Sistemleri; “Boyasız Kaporta Düzeltme”, “Boya Hasarlı Kaporta Düzeltme”, “Boya Tamiri, MiniYama”, “İç Döşeme Tamiri”, “Ön Cam Tamiri”, “Plastik ve Aluminyum Parça Tamiri”, “Oto Bakım ve Koruma”, "Aluminyum Alaşımlı Jant Tamiri", "Leke Çıkarma", selde veya su içinde kalan araçları temizleme vb.. bir çok Sistemlerden oluşmaktadır. Auto Fox Oto Yenileme Sistemlerinde amaç; günümüzde birer menkul kıymet olan özel ve ticari araçlarımızın iç ve dış aksamlarındaki, kaporta, boya, plastik, deri, vinil, kumaş, ön cam gibi malzemelerindeki küçük ölçekli hasarların, aracın orijinalliğinin azami ölçüde korunarak, giderilmesi, yenilemesi ve dış etkilere karşı azami şekilde korunmasıdır. Auto Fox servis konsepti koşulsuz müşteri memnuniyeti, ucuzluk, hızlılık ve mobil servis prensiplerine dayanır. Hizmette bir tamir işleminin geleneksel tamir metotlarına göre daha hızlı, daha ucuz, aracın orijinalliğinin azami ölçüde korunması ve yüksek kalitede yapılması hedeflenir.

 

Auto Fox oluşturmakta olduğu kaliteli franchise ağıyla ve Servis Merkezlerinde tek bir standartta uygulanan yaklaşık 1000 sayfa ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve Franchise Standartları dökümantasyonu ve Oto Yenileme Sektörünün lideri ve örneği olma sorumluluğuyla, sektörünün tüm avantajlarını kendine özgü hizmet anlayışı ve yorumu ile tüketiciye sunmayı amaçlamaktadır.

 

 

bottom of page